GenelTeknoloji

Turkcell Vodafone Türk Telekom Ramazan Sahur Kampanyası

Her yıl Ramazan ayında olduğu gibi bu yıl Ramazan ayında da operatör kullanıcıları kampanyaları merak etmeye başladılar. Biz de sizler için Turkcell Ramazan Kampanyası, Vodafone Ramazan Kampanyası, Türk Telekom Ramazan Kampanyası konulu haberimizi yayınladık.

Türk Telekom Ramazan Sahur Kampanyası 2019

turk-telekom

Her operatör gibi Türk Telekom da kullanıcıları için bedava internet paketi kampanyası başlatıyor. Peki Türk telekom Mayıs 2019 bedava internet paketi nasıl alınır? Türk telekom Ramazan bedava internet paketi kaç GB verecek? Türk telekomdan müşterilerine Ramazan ayı boyunca kullanabilecekleri GB’lar kısa süre içinde dağıtılacak. Peki Türk Telekom’un Ramazan ayı bedava internet kampanyası ile ilgili detaylar neler?

Türk Telekom kullanıcıları Ramazan ayında internete doyacak. Türk Telekom Mayıs ayında müşterilerine ramazan ayı boyunca kullanabilecekleri veya günlük/haftalık seçenekli bedava internet paketi kampanyaları yapmayı planlıyor. Peki Türk Telekom bedava internet paketi nasıl alınır?

Bunun için yapmanız gereken Türk Telekom uygulamasını iPhone cihazlarda Apple Store ve Android cihazlarda Play Store üzerinden indirmek. Ardından telefon numaranız üzerinden alacağınız şifre ile Türk Telekom mobil uygulamasına giriş yapmalısınız. Daha sonra internet paketi bölümünden Türk Telekom mayıs 2019 bedava internet paketi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Sahur Kampanyası 2019

Vodafone da 2019 yılı Ramazan ayında bedava internet paketleri, dakika ve SMS paketlerini kullanıcılarına sunacak. Vodafone, her yıl Ramazan ayında bedava internet kampanyaları yapan bir operatör olarak pek akıllarımızda kalmasa da bu sene Ramazan ayında kullanıcılarına özel bedava internet kampanyaları ve bedava internet hediyeleriyle kullanıcılarını sevindirmeyi hedefliyor.Peki nasıl?

Vodafone kullanıcılarının yararlanabileceği bu kampanyada Bana Ne Var’ı kullanabilmek için Vodafone Yanımda Android veya iOS uygulamalarını indirmeniz gerekiyor. Google Play veya App Store üzerinden indirebileceğiniz uygulamada Bana Ne Var ile çarkı çevirip 5 GB’a varan bedava hediye internet ile Ramazan ayında kullanım sağlayabilirsiniz.

Güncelleme : Vodafone Ramazan ayına özel 20 tl 20 gb paketini kullanıma sundu. Siz de bu paketi yaptırarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Turkcell Ramazan Sahur Kampanyası 2019

Turkcell, her yıl Ramazan ayında bedava internet kampanyaları yapan bir operatör olarak akıllarımızda kalmıştı. Her sene olduğu bu sene de Ramazan ayında kullanıcılarına özel bedava internet kampanyaları ve bedava internet hediyeleriyle kullanıcılarını sevindirmeyi hedefliyor.

Turkcell Sen Yap Diye kampanyasıyla Turkcell’in tüm uygulamalarını verilen tarihte indirerek bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. turkcell.com.tr/senyapdiye adresi üzerinden kampanyanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Salla Kazan kampanyası üzerinden yeni hediyelerin de gelebileceği tarafımıza ulaşan bilgiler arasında yerini alıyor.

Güncelleme : Turkcell ramazan kampanyalarında sürpriz nokta devam ediyor, ayrıca Salla Kazan kampanyasına ister kendinize ister başkasına aktarabileceğiniz internet hediyeleri(sahur paketi) de eklendi. Sahur interneti 22-06 saatleri arasında kullanılıyor.

Not: Bu kampanyalar var olan kampanyalardır,yeni kampanyalar geldikçe güncellenecektir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün