Genel

Turkcell Ramazana Özel Salla Kazan Kampanyası

Türkiye’nin lider operatörlerinden olan Turkcell, devam etmekte olan Salla Kazan kampanyası kapsamında müşterilerine teşekkür için ramazana özel bir sürpriz hazırladı.

Kullanıcılar, 6 Haziran’a kadar Dijital Operatör uygulamasındaki, Salla Kazan servisinden kazandıkları hediye interneti başka bir kullanıcıyla paylaşabilecek.
Detaylar için yazımızı okumaya devam edin…

Turkcell‘in açıklamasına göre, şirketin müşterilerine teşekkür için düzenlediği, cihazlarını salladıkça ödüller kazandıran Salla Kazan, Ramazan ayında da hediyeler dağıtmaya devam ediyor.

Kampanya kapsamında Turkcell’liler, Dijital Operatör uygulamasına girecek. Ardından Salla Kazan’dan kazandıkları hediye interneti başka bir Turkcell kullanıcısıyla paylaşabilecek. Bunun için Dijital Operatör uygulamasının en güncel versiyonunun olması şart. Kullanıcıların güncel olan uygulamaya girip interneti hediye edeceği Turkcell numarasını yazması yeterli olacak.

Turkcell, Salla Kazan servisi ile günümüze kadar milyonlarca kullanıcıya 790 milyon adet hediye dağıttı. Şimdiye kadar kazanılan hediyelerin toplamı ise 440 milyon GB ve 48 milyar dakikaya ulaştı.

Salla Kazan, internet ve dakikaya ek olarak Turkcell uygulamalarına özel hediyeleri de kapsıyor. Salla Kazan servisi aynı zamanda fizy, lifebox, Dergilik, BiP, GollerCepte ve TV+ üyelik paketleri de kazandırdı. Şimdiye kadar 120 milyar kadar BiP servisinde kullanabileceği dakika ve 242 milyon adet dijital servis hediyesi dağıttı.

Daha fazla kampanya ve teknoloji haberleri için ana sayfamıza devam edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün