Teknoloji

LG G8 ThinQ İncelemesi

Birkaç yıl önce, LG, yeni amiral gemilerinden birini sergiledi. Bir miktar kısma ile, G5’in gövdesinin altını açıp bir kamera kontrol cihazı ve yüksek kaliteli bir ses DAC ile değiştirdi. Bu fikir uzun sürmedi, ancak şirket bir kazanan gibi inşa etmek istediğinde riskler ortaya çıktı.

Şirket G5’i, yıllar sonra ortaya çıkardı, çünkü çoğu akıllı telefonun o zaman olmadığı bir şekilde iddialı ve ilginçti. LG‘nin yeni 820 dolarlık G8 ThinQ‘su ile ortodoks olmayan düşünce bir kez daha ortaya çıkıyor. Tabii, temel olarak bu yıl diğer pahalı akıllı telefonlarla aynı şeyi yapıyor .Fakat burada başka yerde bulamayacağınız birkaç ipucu var ve LG‘nin amiral gemisinin bir kez daha hırs için puan topladığı kağıt üzerinde yeterince ilginç. Ancak, kullanılabilirlik endişesi olmayan hırs, hayal kırıklığı için mükemmel bir reçetedir. G8’in neye benzediği tamamen sürpriz.

Özelliklerine bakacak olursak;

6.1 inç büyüklüğündeki OLED ekranı 3120×1440 piksel çözünürlük sunan G8 ThinQ, 3500 mAh kapasiteli bir bataryadan besleniyor.

Cihazın arka tarafında yer alan 12 Megapiksel çözünürlüğündeki f/1.5 diyaframlı ana kameraya, 12 Megapikselçözünürlüğünde f/2.4 telefoto ve 16 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.9 ultra kamera eşlik ediyor.

Artıları

  • Şık tasarım
  • Parlak 6,1 inç ekran
  • Kulaklıklarla harika sesler
  • Mükemmel performans

Eksileri

  • ABD modelinde üç kamera yerine iki kamera var
  • Lackluster hoparlör
  • Hand ID titiz
  • Air Motion jestleri çok kullanışlı değil

Özet olarak, LG’nin yeni G8 ThinQ’su modern bir amiral gemisi telefondan beklediğiniz performansı bir araya getiriyor ve her zaman olduğu gibi akıllı telefonların ses kalitesini önemseyen insanlar için mükemmel bir seçenek. Bunun ötesinde, bu yılki birinci sınıf cihaz kitlesinden ayrı olarak, pek de iyi çalışmayan iddialı özelliklere güç veren akıllı bir uçuş süresi algılayıcısından başka bir şey yok. En iyi ihtimalle, rekabeti geride bırakacak araçlara sahip olmayan G8 ThinQ. En kötüsü, bir şirket pratiklik hakkında düşünmeden yenilik yapmaya çalıştığında ortaya çıkan düzensiz sonuçlara bir örnektir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Süleyman Yavuz

Ben Süleyman Yavuz. Öğrenciyim. Profesyonel olarak bu işi sürdürmekteyim.Biraz teknoloji biraz grafik. Reklam ve işbirliği için; suleyman@technoturkiye.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün