Teknoloji

iPhone 11 Yeni Sızıntılar

iPhone 11’in çıkış tarihi muhtemelen Eylül’de olacak. Ancak Apple’ın, aşağıda göreceğiniz gibi, aylar öncesinden birkaç iPhone 11 modelini test ettiği söyleniyor.

Bu sayfada göz önünde bulundurulacak pek çok iPhone 11 sızıntısı var ve bunların tümü geçen yıl tanıtılan iPhone’ların tasarımından oldukça farklı görünüyor.

2017 yılının sonunda tasarlanan iPhone X’i yeniden düşünerek göz önüne alındığında baştan aşağıya bir değişiklik olmayabilir.

Ancak dikkatinizi gördüğünüz her yeni iPhone 11 konseptinin arkasına çekerseniz arka kamera için büyük bir yükseltme yapılabilir.

Bu iyi bir haber çünkü Apple önceden tahmin edildiği kadar çok iPhone satmıyor.

Bu yüzden bir sonraki amiral gemisi için rekabet etmek ya da fiyatları düşürmek gerekiyor.

Apple, telefonu daha kalın yapmadan iPhone XS’lerden % 25 daha büyük bir bataryaya sahip olabilir. 

Ayrıca, kamerası sualtı fotoğrafçılığı için tasarlanmış olabilir ve sızdırılmış bir şematik, gördüğümüz üç mercekli kamera tasarımlarından birinin doğru olabileceğini düşündürmektedir.

Önceki Apple etkinliklerinden anlaşıldığı kadarıyla, iPhone 11’in çıkış tarihinin 10 Eylül 2019 Salı günü olacağı tahmin ediliyor.

2018’de piyasaya sürülen üç iPhone ile Apple’ın bu yıl trifecta’yı tekrar etmesini bekliyoruz ve model muhtemelen iPhone 11 Max ve iPhone 11R ile birlikte gelecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün