Teknoloji

HTC, Bu Yıl Yeni Blockchain Telefonunu Piyasaya Sürecek

Tayvanlı cep telefonu üreticisi HTC‘nin, 2019’un sonundan önce başka bir blockchain telefonunu piyasaya sürmeyi planladığı bildirildi.

Tayvan’daki Merkezden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Phil Chen, geçen hafta Cuma günü Taipei’de düzenlenen bir yatırım forumu etkinliğinde açılış konuşması sırasında bu haberi açıkladı.

Exodus 1

HTC, geçen yıl Exodus 1 adı verilen ilk blockchain telefonunu yayınlamıştı. Bu telefon dağıtılmış uygulamaları (dapps) desteklemek için tasarlanmış donanımın eşlik ettiği bir kripto cüzdana sahipti.

Samsung ve diğer telefon üreticileri iyi bir kripto para cüzdanlarıdır ancak araştırmacılar hala Trezor veya Ledger gibi gerçek bir donanım cüzdanı kullanmanızı önerir.

Chen ayrıca, HTC Exodus’un şirketin beklentileri doğrultusunda satıldığını iddia etti. Buna rağmen, 2018 yılının 4. çeyreğinde firmanın 90.6 milyon dolarlık zararını azaltmaya yardımcı olmadı.

Daha detaylı teknoloji haberleri için ana sayfamıza devam edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Alihan Demirdaş

Ben Alihan Demirdaş. Çocukluğumdan beri bilgisayara ve internete karşı bir ilgim var. Yaklaşık 4 yıldır da internet ortamındayım. 2018'in sonlarına doğru da insanlara yararlı olabilmek için Techno Türkiye teknoloji haber sitesini kurdum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün