GenelNasıl YapılırTeknoloji

Facebook Canlı Destek İle İletişime Geçmek 2019

Yıl olmuş 2019 hâla Facebook kullanan var mı diyenlerinizi duyar gibiyim. Fakat şu an Facebook, hâlen dünyanın en büyük sosyal platformu. Biz de bu yazımızda sizlere Facebook canlı destek ile nasıl iletişime geçilir? onu gösterdik.

Hâl böyle olunca da insanlar bazen Facebook‘ta farklı sorunlarla karşı karşıya kalabiliyor. Facebook bazı sorunlarına çözüm bulamayan kullanıcıları çok güzel bir canlı destek ekibi oluşturmuş.

Bu canlı destek ekibi zor anlarınızda hızır gibi yetişiyor. Fakat bu canlı destek ekibine her kayıtlı kullanıcı erişemiyor.

Öncelikle Facebook kullanıcılarının bazı kriterleri karşılaması gerekiyor. Mesela kullanıcının reklam harcaması yapmış olması gerekiyor. Gelin şimdi size nasıl destek ekibi ile erişime geçilir anlatayım.

Facebook Canlı Destek İle Görüşmek

Öncelikle bu adrese giriyoruz. (Her kullanıcıya aynı ekran gelmeyebilir.Şartlardan dolayı.)

Bu sayfada reklamlarınızla alakalı yardım alın gibi bir metin karşılıyor bizi. Burdan sorunumuzu seçiyoruz ve alt tarafta canlı destek veya e-posta desteği diye 2 seçenek var.

Canlı destek günün her saatinde açık olmayabiliyor. Fakat e-posta desteği her daim açık. Eğer iletişime geçerseniz en geç 1 iş günü içerisinde yanıt geliyor.

Canlı desteği seçtikten sonra önümüze bir form çıkıyor. Bu formu doldurduktan sonra göndere tıklıyoruz ve en geç 2 dakika içerisinde Messenger üzerinden Destek ekibinden bize mesaj geliyor.Böylece sorunlarınızı canlı destek ekibi yardımıyla çözebilirsiniz.

Daha fazla teknoloji haberleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Alihan Demirdaş

Ben Alihan Demirdaş. Çocukluğumdan beri bilgisayara ve internete karşı bir ilgim var. Yaklaşık 4 yıldır da internet ortamındayım. 2018'in sonlarına doğru da insanlara yararlı olabilmek için Techno Türkiye teknoloji haber sitesini kurdum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün