Teknoloji

Adanada hırsızlar aşevini soydu

Adana’da, Köprü Yardımlaşma Derneği tarafındanvatandaşlaradağıtımı için açılan aşevine ikigiren hırsızlar,kazanları, tencere, çay semaveri, tüp, ocak, masa, sandalye, bilgisayar, tablet, çorba taşıma kapları,küvetleri, güvenlik kamerası kayıt cihazı ile ihtiyaç sahipleri için alınan kefenleri çaldı.

Köprü Yardımlaşma Derneği Başkanı Bekir Fevzi Yıldırım ikihırsızlık şokunu yaşadıklarını, zanlıların yakalanması için polise başvurduklarını söyledi.

“YEMEK KAZANLARINI ALADIK DA DİĞER ŞEYLERİ NİYE ÇALDILAR”

“Burada topluişleri yapıyoruz. Dışarıda kalanlara, muhtaca, yetime ve hastanede bekleyen hasta yakınlarına her gün 250 kişilik ücretsizdağıtıyoruz. Geçtiğimiz günlerde iş yerimize geldiğimizde hırsız girdiğiniettik” diyen Yıldırım, şöyle devam etti:

“Yemek kazanlarının, tüpün ve benzeri şeylerin çalındığını anladık. Hemen emniyete bildirdik ve memur arkadaşlar gelipincelemeleri yaptılar. Kamera kayıtları alınmasın diye elektriği kesmişler. Biz güvenlik tedbirlerimizi daha da arttırdıkbirkaç gün sonrakapıları kırarak girmişler. Bu sefer içerideki kayıt cihazını da almışlar. Okul döneminde yetim çocuklara kırtasiye yardımı da yapıyoruz. Hazırladığımız çantalar ve kırtasiye setlerini çalmışlar. Aynı zamanda içeriden farklı eşyalar ile muhtaç aileleregötürdüğümüz sefer taslarının da alındığını gördük.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün